Nieuws archief‎ > ‎

Rabocup 2013

Voor de teamindeling zie onder.

Het aanvangsttijdstip is uiterlijk 19.30 uur beginnen

De wedstrijden moeten worden verschoten met het nieuwe blauwe materiaal

De finale is weer op de Kooiweg bij de Vijfsprong

De uitslag graag dezelfde avond doorgeven aan info@tkc-klootschieten.nl

Let op !! O. Ootmarsum schiet op de Uelserdijk beginnend bij het clubgebouw

Allen veel succes en sportplezier

 

Klasse A

18 deelnemers

Voorronde                                          : 10 April

1 Brink 3                        - Wilskracht 2

2 Lattrop Brekl. 1           - Hertme 1

1e ronde                                             : 24 April

Wilskracht 2                   - Lattrop Brekl. 3

Hertme 1                         - Lattrop Brekl. 2

Soasel 1                          - O. Ootmarsum 1

Gunne 1                          - O. Ootmarsum 3

Hertme 2                         - O. Ootmarsum 5

Brink 1                            - Gunne 2

O. Ootmarsum 6            - Gunne 3

Brink 2                            - Wilskracht 1

 

2eronde : 22 Mei

Hertme 2                         - Brink 2

Wilskracht 2                    - O. Ootmarsum 1

O. Ootmarsum 6             - Hertme 1

Brink 1                            - Gunne 1

 

3e ronde:                                             5 juni

Wilskracht 2                   - Hertme 1

Brink 1                           - Hertme 2

 

Finale:                                                 19 juni

Brink 1                            - Wilskracht 2

         

Klasse B

17 deelnemers

Voorronde                                          : 10 April

1 Lattrop Brekl. 4           - O. Ootmarsum 9

1e ronde                                                         : 24 April

Lattrop Brekl.4               - Brink 4

Soasel 4                        - Brink 5

Vijfsprong 1                 - Brink 6

O. Ootmarsum 7          - Lattrop Brekl. 5

Soasel 3                        - Gunne 5

Lattrop Brekl. 8              - Soasel 2

Hertme 10                    - Wilskracht 4

O. Ootmarsum 10         - Lattrop Brekl. 7

 

2e ronde                                                          :22 mei

Hertme 10              - O.Ootmarsum 7

Gunne 5                 - Brink 5

Soasel 2                 - Lattrop Brekl. 7

Brink 4                    - Vijfsprong 1

 

3e ronde: 5 juni

O. Ootmarsum 7    - Vijfsprong 1

Soasel 2                - Gunne 5

 

Finale: 19 juni

O. Ootmarsum 7  - Soasel 2

 

 

Teamindeling Rabo-cup 2013

KV. De Brink      (Zonnebergweg)

1e team: M. Groeneveld, M. Luft, J. Oortman, P. Veelers, Leider : Fr. Groeneveld 06-51379852

2e team: E. Scholten, M. Veelers, G. Wassink, B. Borgreve, Leider; J. Veenhuis 0541-293400

3e team: P. Sleiderink, E. Kamphuis, H. Wennink, R. Plas,  B.Niemeyer, Leider : C. Steghuis 0541-293088

4e team zie competitieboekje

5e team zie competitieboekje

6e team zie competitieboekje

 

KV. De Gunne   (Weerselerveldweg)

1e  team zie competitieboekje, + Joep Bruns

2e  team zie competitieboekje

3e team zie competitieboekje team 3 + 4, Leider: G. Bruns 0541-661818

5e  team zie competitieboekje Gunne 5 - 6 - 7 - 8 - 9, Leider: H. Meijer 0541-661239

 

KV. Hertme (Wetering, beginpunt schuin tegenover beginpunt van de veldbaan)

1e team zie competitieboekje

2e team zie competitieboekje team 2 + 3

10e team zie competitieboekje + Jan Kemna, Rene Kemna

  

KV. Lattrop Breklenkamp (Kommiezendijk)

1e team zie competitieboekje

2e team zie competitieboekje, Leider : Jeroen Schoenmaker-06-23235220

3e team zie competitieboekje 

4e team zie competitieboekje 

5e team zie competitieboekje team 5 + 6, Leider : Henk Reerink 0541-353747

7e team zie competitieboekje team 7-9-10, Leider : Bennie Huisken 0541-221403

8e team zie competitieboekje

 

KV. Oud Ootmarsum             (Uelselerdijk, beginnen bij clubgebouw)

1e team zie competitieboekje team 1 + 2, Leider : Henk Heerink 06-14274671

3e team zie competitieboekje team 3 + 4, Leider : Niek Heerink 06-53252608

5e team zie competitieboekje 

6e team zie competitieboekje           

7e team zie competitieboekje                                                                                  

9e team zie competitieboekje
10e team zie competitieboekje

  

KV Soasel             (Molenbeekweg)

1e t/m 4e  zie competitieboekje

  

KV. De Vijfsprong      (Kooiweg)

1e team G. Kamphuis, J. Roelofs, J. Engbers, B. Damink, H. Engbers, A. Lammerink, Leider: B. Damink 0541-291612

 

KV. Wilskracht   (Oppersveldweg)

1e team zie competitieboekje team 1 + Koen Stevelink, Leider: G. Schoemaker 06-13172806

2e team zie competitie boekje  team 2 + 3 + Tijs Veldhuis, Leider: Leo Scholte Lubberink  0541-293800

4e team zie competitieboekje team 4 + 5, Leider: J. Tijink 0541-294512